Reklaamibänner
Banner 468x60Kasutajakonto autoriseerimine kuni 19.04.2010

(Account Verification)


Konto autoriseerimiseks nõuab AlertPay kahte tõestust:
1) Photo ID
2) Proof of Address

Photo ID - skaneeritud pilt kehtivast juhiloast, passist või isikutunnistusest (kui ketivusaeg on dokumendi tagaküljel, siis ka pilt dokumendi tagaküljest).
Proof of Address - skaneeritud pilt telefoni, elektri- vmt arvest, kus on korralikult nähtav ees- ja perekonnanimi ja elukoha aadress ja mis ei tohi olla vanem kui 3 kuud.Autoriseerimisdokumentide saatmine


Ärakiri (koopia) dokumentidest võib saata ka pabervormil asutuse aadressile posti teel, kuid see protsess on aeganõudev ja arvestades postisaadetiste kadumisi, pole ehk ka kõige turvalisem viis. Selleks, et autoriseerimine kulgeks lihtsalt ja kiirelt, on soovitav edastada need dokumendid elektrooniliselt enda AlertPay konto kaudu. Enne kui alustad selle protseduuriga, peavad sinu dokumendid olema skaneeritud ja talletatud.arvutisse formaatides jpg/jpeg, bmp, png, gif, tiff või pdf.Elektroonilisel teel dokumentide saatmine


  1. Logi sisse AlertPay kontosse
  2. Klõpsa "Overview" lehel, vasakus nurgas, konto tüübi nimetuse järel, sulgudes olevale "Become Verified" lingile
  3. Järgmine avanev leht tuletab meelde, milliseid verifikatsiooni dokumente pead saatma (Photo ID ja Proof of Address). Sellel lehel ei pea sa muud tegema, kui veelkord vajutama nupule "BECOME VERIFIED"!
  4. Step 1 - Select Verification Type -  Dokumendi tüübiks vali "Photo ID"  ja vajuta "NEXT" nupule!
  5. Step 2 - Submit Form Types - Vali üks pakutavatest dokumentidest, mida eelnevalt skaneerisid ja soovid saata: Driver License (Juhiluba), Passport (Pass, Reisidokument), State ID (osariigi ID) või Country ID (Isikutunnistus). Kui valik tehtud, kontrolli, et teksti "Browse your computer for the file that contains your verification information and click on the sumbit buttons" oleks linnuke. Edasi vajuta nupule "Choose", leia oma arvutist üles  üleslaadimiseks (uploadimiseks) vajalik fail ja vajuta "NEXT" nupule.
  6. Step 3 - Confirm - Dokumenti eelvaade enne lõplikku kinnitamist.. Selles sammus avatakse sulle dokument, mida uploadisid. Kui dokument sai õige ja pilt on loetav, siis vajuta "FINISH" nupule. millega saab esimene dokument (Photo ID) üleslaetud ja AlertPay-sse saadetud. Peale seda suunatakse sind tagasi esimese sammu juurde (Step 1 - Select), lehel peaksid nägema järgmist teksti: "The document was successfully uploaded. To complete the verification please complete the remaining steps"  ja sellelt samalt lehelt saad nüüd järgmist dokumenti (Proof of Address) uploadima hakata.
Kui sa mingil põhjusel lahkusid viimaselt lehelt või on sul vaja saata "Photo ID" tõestuseks samast dokumendist veel ühte tõestust (näit. koopia dokumendi tagumisest küljest) siis alusta järgmise dokumendi üleslaadimist uuesti pn 2 kuni 6.
* Eesti passist, isikutunnistusest või juhiloast koopia saatmisel ei ole tarvidust saata faili 2 korda, kuna kõik vajalikud andmed on olemas ühel lehel (pass) või dokumendi ühel küljel (isikutunnistus ja juhiluba).

Dokumente (pildi faile) saab üleslaadid/saata ainult ühe kaupa. Iga pildi suurus võib olla mitte rohkem, kui 5 Mb, mis on piisav suurus. Koopiad dokumentidest  peavad olema skaneeritud, sest AlertPay ei aktsepteeri ekraanipauke, kuna neid on kerge võltsida.
Kui dokumendid on õieti saadetud, peaksid need AlertPay tiimi poolt olema läbivaadatud 10. tööpäeva jooksul. Oma konto profiili alt tuleks ka jälgida, mis staatuses on dokumentide läbivaatamine: Processing, Approved või hoopiski Declined. Viimasel juhul leiab märkuste lahtrist ka selle põhjuse.

Verifikatsiooni staatust saab vaadata liikudes enda kontol  Home  »  Profile  »  Verification

(
vajuta pildile, et näha suurelt)

Hilisem kontaktandmete muutmine (v.a e-posti aadress) toob kaasa uue autoriseerimisprotsessi.