Raha väljavõtmine

(Withdraw Money)Võimalused:

  • Bank transfer (46 countries supported locally)
  • Credit card (worldwide)
  • Bank wire (worldwide)
  • Check (worldwide)

Järgnevalt vaatleme ainult 2. esimest võimalust, kuna need on kõige soodsamad ja mobiilsemad.Pangaülekanne

(Bank Transfer Withdrawal)


Kuidas küsida raha oma pangakontole?

Et raha pangakontole küsida, peab eelnevalt oma Alertpay profiilile sisestama pangakonto andmed. Pangakonto andmete sisestamisel leiad abi SIIT.

Kui pangaandmed on eelnevalt sisestatud, tuleb sisse logida oma AlertPay kontosse ja klõpsata ülemises menüüs "Withdraw" lingile ja avaneval lehel lingile "Bank Transfer".


Step 1 - Create

From Balance:  Kui sul on mitu valuutakontot, siis vali rippmenüüst, milliselt kontojäägilt soovid raha võtta.
To Bank Account:   Vali pank!
Amount:  Sisesta summa (s.o EUR-ides ja ainult numbrid)!
Details (optional):  Märkused (vabal valikul). Võid jätta tühjaks.

Vajuta "NEXT" nupule!

Step 2 - Confirm
Kontrolli veelkord üle, kas kõik andmed on õiged ja vajuta "CONFIRM" nupule!

Step 3 - Complete
Ülekanne panka on tellitud. Sinu e-postikasti saadetakse ka vastavasisuline kiri (e-kirja teema: ALERTPAY: Bank Transfer Withdrawal Requested). 

Ülekanne panka sooritatakse AlertPay poolt lähima 5. tööpäeva jooksul. Tavaliselt võtab see aega vaid 1..2 tööpäeva.Ülekanne krediitkaardile

(Credit Card Withdrawal)

Al. 05.11.2009 saab oma AlertPay kontolt  küsida raha ka  enda deebet- või krediitkaardile, mis omab Visa või  MasterCard logo. Küsimusele, millised on Visa või MasterCard logoga kaardid, leiad vastuse SIIN.
Deebet- või krediitkaardile saad küsida raha järgmistes ühikutes: USD, EUR, GBP, CAD, CHF, DKK, NOK, SEK ja HKD (antud teenus ei ole hetkel kättesaadav Kanada elanikele).
Minimaalne summa, mida saad küsida on $10 (€8.99) USD (või ekvivalentne väärtus teises valuutaühikus) ja maksimaalselt $500 (€450) USD (e. €360 EUR) kuus või ekvivalentne väärtus teises valuutaühikus. Krediitkaardi makselimiidid leiad SIIT.
Juhul, kui krediitkaart on valideeritud (selle õigsus kontrollitud), siis makseliimit on kuni €720 eurot kuus.
AlertPay teenustasu raha küsimisel krediitkaardile on $5 (€4.50) USD.


Kuidas küsida raha oma krediitkaardile?

1. Sisene oma AlertPay kontosse: https://www.alertpay.com
2. Klõpsa ülemises menüüreas "Withdraw" lingile.
3. Vali "Credit Card" ja täida vajalikud lahtrid 

  AmEx kaardile ei saa ajutiselt raha küsida

AlertPay poolt sooritatakse ülekanne krediitkaardile 2 - 4 tööpäeva jooksul. Kui kiiresti jõuab aga raha tegelikult krediitkaardi kontole, sõltub juba Eesti pangast.
 


 

Ülekanne SEB virtuaalsele pangakaardile


SEB panga kliendid, kes mingil põhjusel ei soovi AlertPay profiilile sisestada  oma pangakonto või krediitkaardi andmeid, võiksid proovida küsida raha enda SEB virtuaalkaardile.
SEB virtuaalkaarti saavad vormistada U-Netis kõik täisealised kliendid. Virtuaalkaardi vormistus maksab 0,64 eurot ja vormistamisel saab kaardile määrata soovikohase limiidi (maksimaalselt kuni 3500 eurot). Füüsilist kaarti ei valmistata, sellest ka nimetus "virtuaalkaart", kuid antud kaart kehtib ülemaailmselt kõigi internetikaupmeeste juures, kus on võimalik tasuda VISA kaardiga, kuna ta omab ostmiseks kõiki vajalikke andmeid  (kaardi numbrit, kehtivust ja CVV2-turvatunnust).

SEB virtuaalkaardist lähemalt SIIN

Ainus miinus virtuaalkaardi juures on see, et see kehtib 40 päeva ja siinjuures tuleb arvestada AlertPay keerulist krediitkaardi poliitikat. Kontole on võimalik lisada maksimaalselt kuni 5 krediitkaarti (sh kontolt juba eelnevalt kustutatud krediitkaardid). Kokku võib olla kuni 3 aktiivset krediitkaarti. Kui sa korra juba kustutad need, saad hiljem lisada ainult  2 kaarti.


Registreeri Payza


Payza Mobile Code
Tagasi üles

Reklaamibänner
Skrill. Instant deposits and withdrawals. Accepted worldwide by all your favorite websites!